Kursy angielskiego dla dzieci 7-9 lat

/    /  Kursy angielskiego dla dzieci 7-9 lat

Kurs języka angielskiego “Super Kids” dla
dzieci w wieku 7-9 lat

Chcesz wspierać dziecko w nauce szkolnej i sprawić żeby chętnie uczyło się języka obcego? Doskonałym pomysłem są nasze dodatkowe zajęcia języka angielskiego, które dziecko pokocha!

Kurs “Super Kids” dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym (klasy 1-3) ma na celu naukę komunikacji w języku angielskim i rozwój umiejętności szkolnych: słuchanie, mówienie, czytanie oraz pisanie.

• Podczas zajęć dzieci poznają słownictwo i funkcje językowe. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy stosują różnorodne formy pracy: ćwiczenia komunikacyjne,  zabawy ruchowe i muzyczne, nauka globalnego czytania, praca w podręczniku, gry pamięciowe, odgrywanie scenek, projekty językowe i wiele innych.
  • Zajęcia są prowadzone autorską metodą Kids’ English

Podczas zajęć dzieci korzystają z podręczników wydawnictwa Oxford University Press oraz z dodatkowych materiałów przygotowanych przez lektora i dostępnych do nauki w domu.

• Do naszych lokalizacji zapraszamy dzieci w wieku 7-9 lat. W godzinach popołudniowych organizujemy tam kursy języka angielskiego dla dzieci spoza placówki. Rodzic przyprowadza dziecko, jest możliwość skorzystania z szatni, a następnie dziecko jest zapraszane przez lektora do sali. Po zajęciach rodzic odbiera dziecko.
  • Każda grupa wiekowa stanowi osobną grupę na naszym kursie.
  • Kurs startuje w pierwszej połowie września i trwa do końca roku szkolnego.

• dostęp do platformy do zabawy i nauki w domu Oxford Owl
  • aplikacja Lingo Kids do nauki słownictwa
  • uczestnictwo w organizowanych przez szkołę eventach
  • przedstawienie zimowe i wiosenne
  • projekty językowe
  • 1 raz w miesiącu multisensoryczne warsztaty w języku angielskim
  • dyplom i upominek na koniec roku szkolnego

REKOMENDACJE

Serdecznie polecam zajęcia z języka angielskiego w Szkole językowej Kids, zarówno stacjonarne jak i online. Mój syn uczęszcza na nie od dawna i nadal ma ogromną motywację do nauki angielskiego. Pani Agata prowadzi zajęcia ciekawie i bezstresowo, w formie zabawy, są gry, piosenki, konkursy i atrakcje.  Jest nauczycielką z powołania, jest ogromnie zaangażowana w pracę a przy tym ma świetny kontakt z dziećmi,  lekcja przebiega w przyjaznej i zabawnej atmosferze, a dzieci chętnie biorą aktywny udział w ćwiczeniach. Mój syn robi duże postępy językowe, chętnie w domu śpiewa piosenki i powtarza słówka z zajęć.

Pani Ania, mama Witka

2400 PLN (płatność jednorazowa)

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów umożliwiamy opłacenie semestru w dogodnych ratach:

2500 PLN płatność w dwóch ratach    |     2600 PLN płatność w 10 ratach

Zajęcia 1 razy w tygodniu po 60 minut.

36 lekcji w roku

10 miesięcy nauki

4000 PLN (płatność jednorazowa)

4100 PLN płatność w dwóch ratach    |     4200 PLN płatność w 10 ratach

Zajęcia 2 razy w tygodniu po 45 minut.

70 lekcji w roku

10 miesięcy nauki

MOŻESZ ZAPISAĆ SWOJE DZIECKO JUŻ DZIŚ!

Skontaktujemy się z Tobą aby ustalić szczegóły

Data urodzenia dziecka