Przygotowanie do egzaminu 8-klasisty

/    /  Przygotowanie do egzaminu 8-klasisty

Roczny kurs “Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty”

Nasz kurs kompleksowo przygotuje ucznia do egzaminu ósmoklasisty

Dbamy o motywację ucznia i monitorujemy systematyczność nauki.

Rozwijamy kompetencje językowe ucznia i poprawiamy jego poziom znajomości języka angielskiego.

• Monitorujemy postępy i trudności ucznia, dobieramy odpowiednie formy pracy i wspieramy ucznia w rzetelnym przygotowaniu do egzaminu.
  • Uczymy wykonywać zadania egzaminacyjne, ćwiczymy pisemną formę wypowiedzi, uczymy strategii słuchania i czytania ze zrozumieniem.
  • Powtarzamy z uczniem potrzebny zakres słownictwa.

• Uczeń i lektor pracują na repetytorium ósmoklasisty dobranym na potrzeby kursu.
  • Na potrzeby ucznia dobieramy odpowiednie materiały dodatkowe (platformy do nauki online, gry językowe, aplikacja do nauki słownictwa i gramatyki Learnote).

• Zajęcia odbywają się według stałego, dogodnego dla ucznia grafiku.
  • Nad kursem sprawowany jest stały nadzór metodyczny.
  • Lektor jest w stałym kontakcie  z rodzicem ucznia.

• platformy do nauki poza zajęciami
  • aplikacje do nauki słownictwa
  • projekty językowe

Zajęcia 1 lub 2 razy w tygodniu*

* dobieramy odpowiedni cykl w zależności od potrzeb ucznia

60 minut – 110 zł

NAPISZ DO NAS I UZYSKAJ DEDYKOWANĄ OFERTĘ!