Top
Image Alt

O nas

  /  O nas

O nas

Szkoła językowa Kids to miejsce stworzone z pasji do pracy z dziećmi.

Nasza misja to kreowanie nowoczesnej edukacji językowej.

Troska o rozwój językowy Twojego
dziecka to nasza specjalność!

EDUKACJA

W naszej szkole dbamy o merytoryczną treść kursów, stosujemy nowoczesną i przemyślaną metodykę, bierzemy odpowiedzialność za efekty naszej pracy. Dzięki temu nasi uczniowie potrafią używać języka angielskiego i z chęcią rozwijają swoje umiejętności językowe.

PASJA

Uwielbiamy pracę z dziećmi i młodzieżą. Uśmiechnięte buzie naszych uczniów oraz ich postępy są tym co nas inspiruje i zachęca do rozwoju naszej szkoły. Każdy nasz lektor to osoba pełna pasji i pozytywnej energii. Dzięki temu uczniowie bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach i uczą się języka w miłej atmosferze.

WSPÓŁPRACA

Razem możemy zdziałać więcej! Dlatego w naszych działaniach stawiamy na szeroko pojętą współpracę. Mamy wypracowany system współdziałania z rodzicami i uczniami, a także z kadrą naszych zaprzyjaźnionych placówek i instytucji.

“Teachers who love teaching teach children who love learning”

Robert John Meehan

Takie motto przyświeca naszej pracy i działaniom. Bo nauczyciele którzy kochają uczyć kształtują uczniów, którzy kochają naukę języków obcych. Takie właśnie miejsce chcemy tworzyć: pełne pasji, pozytywnej atmosfery i nastawione na edukację wysokich lotów.  Poznaj nas bliżej i dołącz do nas!

Agata Mazur
twórca i właścicielka Szkoły językowej Kids

metodyk nauczania i lektor języka angielskiego
autorka warsztatów multisensorycznych  “Kids and Fun”

Własna szkoła językowa była moim marzeniem już na początku drogi zawodowej. Praca z dziećmi od razu skradła moje serce. Grupa wiekowa w której się specjalizuję i mam największe doświadczenie to dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, a także młodzież. Językowe sukcesy moich uczniów są dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji oraz źródłem inspiracji do rozwoju i nowych projektów. Postępy naszych uczniów, zadowolenie rodziców i bardzo pozytywny odbiór naszej oferty sprawiły że marzenie o szkole językowej dla dzieci właśnie się spełnia!

Jestem absolwentką Społecznej Akademii Nauk w Warszawie gdzie zdobyłam tytuł magistra filologii angielskiej ze specjalnością nauczycielską, a podyplomowo studiowałam Edukację Dzieci z Niepełnosprawnościami na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam pełne przygotowanie pedagogiczne oraz ukończyłam kurs z zakresu psychologii w edukacji. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach i konferencjach dla nauczycieli języków obcych (min. Kapelusze Lektora Pase, Akademia Young Learners Pase, edycje EduKids, szkolenie z nauki globalnego czytania w j. angielskim, szkolenia metodyczne Edunation). Regularnie udoskonalam swój warsztat pracy uczestnicząc w konferencjach wydawnictw językowych i licznych webinariach dla nauczycieli i metodyków nauczania języka angielskiego.

Prywatnie jestem mamą trzyletniego Grzesia, który ma mnóstwo energii. Oprócz pracy moją pasją są literatura i psychologia. W wolnych chwilach lubię spacery wśród zieleni i kontakt z ludźmi.

Anna Łakoma
lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką Amerykanistyki, a także  Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Podczas 5-letniego okresu studiów szczególnie zafascynowała mnie kultura, obyczaje i historia Stanów Zjednoczonych. Już wtedy zaczęłam udzielać prywatnych lekcji języka angielskiego, co pokazało mi, że praca z ludźmi i ich widoczne postępy sprawiają mi radość oraz satysfakcję.

Jeszcze przed ukończeniem studiów rozpoczęłam pracę jako lektorka języka angielskiego. Staram się pokazywać, że nauka nie musi być monotonna. Chcę aby moi uczniowie czerpali z niej przyjemność i z chęcią wracali na kolejne zajęcia. Bardzo lubię pracę z dziećmi, nawet tymi najmłodszymi, których poprzez zabawę mogę wprowadzić w świat języka angielskiego.

Na studiach zaczęłam także przygodę z językiem rosyjskim, który okazał się moją drugą wielką pasją. W wolnym czasie lubię podróżować, a znajomość języków pozwala mi poznawać nie tylko nowe miejsca, ale także nowych ludzi.

Marta Tułowiecka
lektor języka hiszpańskiego

W wolnych chwilach zajmuję się projektowaniem i szyciem ubrań i strojów kąpielowych. Uwielbiam spacery i spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Nauczanie języka hiszpańskiego daje mi możliwość łączenia wiedzy i umiejętności nabytych w trakcie studiów z rozwojem moich pasji oraz zainteresowań, a praca z dziećmi to przygoda, która nigdy się nie nudzi i sprawia, że ja także wciąż uczę się czegoś nowego.

Gabriela Nadziejko – Malec
lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką filologii angielskiej o specjalizacji nauczycielskiej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie oraz o specjalizacji kulturowej na Uniwersytecie Humanistyczno-Ekonomicznym w Łodzi.

Przez kilka lat pracowałam w polsko-amerykańskim przedszkolu w Nowym Jorku, gdzie rozwijałam swoją pasję jaką jest praca z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Po powrocie do Polski pracowałam nad własną metoda nauczania języka angielskiego English in Motion, byłam lektorem języka angielskiego w różnych grupach wiekowych, a obecnie pracuje w szkole podstawowej w klasach najmłodszych. Uwielbiam pracę z dziećmi, daje mi ona olbrzymią satysfakcję i spełnienie.

W wolnych chwilach uwielbiam podróżować, poznawać nowych ludzi, oraz spędzać czas na łonie natury.

Jestem mama sześcioletniej córeczki Belli, która codziennie mnie zaskakuje i sprawia, że macierzyństwo jest najpiękniejszą, a zarazem najbardziej nieznana podróżą życia.

Elifnaz Ozcelik
lektor języka angielskiego

Jestem 25 letnią Turczynką, która przyjechała do Polski ponad rok temu, żeby zrobić magistra z marketingu. Bardzo podoba mi się życie tutaj i postanowiłam, że zostanę tu na dłużej. Bardzo lubię kontakt z ludźmi. Przebywanie z dziećmi jest dla mnie bardzo satysfakcjonujące i uważam, że poprzez zabawę obie strony mogą się dużo nauczyć i spędzać czas w ciekawy sposób.

Jeśli chodzi o moje doświadczenie to pracowałam 2 lata w tureckiej firmie Boraden w dziale HR, dlatego praca z ludźmi nie jest mi obca. W liceum zajmowałam się dziećmi w wieku 5-7 lat i prowadziłam proste zabawy z językiem angielskim. Praca w szkole językowej to dla mnie początek nowej wspaniałej przygody.

Bardzo lubię grać w tenisa, trenowałam go przez 8 lat w Turcji. Interesuje się też fotografią i obróbka zdjęć.

Dominika Perkowska
lektor języka angielskiego i hiszpańskiego

Jestem studentką trzeciego roku na wydziale Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego. Na co dzień posługuję się językiem hiszpańskim ze względu na moją specjalizacją: hispanistykę w Instytucie studiów Iberyjskich i iberoamerykańskich. Oprócz języka hiszpańskiego posługuję się biegle językiem angielskim, a także posiadam Certyfikat samodzielności językowej Uniwersytetu Warszawskiego na poziomie B2+ z języka angielskiego.

Zdobyłam doświadczenie w pracy z dziećmi w różnych grupach wiekowych w warszawskim Pałacu dzieci i Młodzieży jako instruktor społeczny na zajęciach malarstwa. Właśnie w tym miejscu miałam możliwość poznania potrzeb dzieci z zespołem Downa oraz zaburzeniami ze spektrum autyzmu. W pracy z dziećmi najbardziej podziwiam ich kreatywność i fantazję, a także to, że nie boją się wyrażać siebie.

Języki są dla mnie ważne, bo jestem molem książkowym i dzięki nim mogę nie tylko czytać więcej, ale i bez obaw o błędy w tłumaczeniu. Poza światem literatury zajmuję się sztuką, a w szczególności malarstwem.

Oferowane kursy