Kursy hiszpańskiego dla dzieci 3-6 lat

/    /  Kursy hiszpańskiego dla dzieci 3-6 lat

Kursy grupowe języka hiszpańskiego dla dzieci
3-6 lat

Cel kursu to nauka komunikacji w języku hiszpańskim, poszerzenie zakresu słownictwa i odkrycie w dziecku pasji do nauki języka obcego.

Podczas naszych zajęć dziecko uczy się języka, poznaje rówieśników, rozwija się wszechstronnie i kreatywnie spędzi czas.

Nasze zajęcia mają formę zabaw i ćwiczeń językowych zorientowanych na naukę komunikacji w języku hiszpańskim.

• Zajęcia są prowadzone metodą Espanol para Niños
  • Podczas zajęć dzieci poznają słownictwo i funkcje językowe. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy stosują różnorodne formy pracy: ćwiczenia z kartami obrazkowymi, odgrywanie scenek sytuacyjnych, praca z pacynką, nauka globalnego czytania, nagrania historyjek, piosenki, zabawy ruchowe, praca w podręczniku, gry pamięciowe i wiele innych.
  • Nasze kursy i zajęcia projektujemy w oparciu o wiedzę z dziedziny neurodydaktyki (nauczanie przyjazne mózgowi) i doświadczenie w pracy z dziećmi. Dzięki temu zajęcia doskonale odpowiadają na potrzeby dzieci i są dopasowane do ich wieku, zainteresowań i możliwości poznawczych.
  • Unikalnym elementem naszego kursu są warsztaty z cyklu „Juego para Niños” w całości prowadzone w języku hiszpańskim. Podczas całego kursu 1 raz w miesiącu realizujemy program warsztatów „Kultura krajów hiszpańskojęzycznych – Niños y el mundo” oraz „Warsztaty multisensoryczne – Niños y los sentidos”.

Podczas zajęć dzieci korzystają z materiałów przygotowanych specjalnie na potrzeby naszego kursu. W pakiecie materiałów znajdują się karty obrazkowe, plansze do historyjek obrazkowych, rekwizyty do gier, karty pracy i wiele innych materiałów przygotowanych przez lektora.

Do naszych lokalizacji zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat. Kurs rozpoczyna się w pierwszej połowie września i trwa do końca roku szkolnego.

• uczestnictwo w organizowanych przez szkołę eventach

Kurs grupowy język hiszpański

3100 PLN (płatność jednorazowa)

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów umożliwiamy opłacenie semestru w dogodnych ratach:

3200 PLN płatność w dwóch ratach    |     3300 PLN płatność w 10 ratach

Zajęcia 2 razy w tygodniu po 30 minut.

70 lekcji w roku

10 miesięcy nauki

MOŻESZ ZAPISAĆ SWOJE DZIECKO JUŻ DZIŚ!

Skontaktujemy się z Tobą aby ustalić szczegóły

Data urodzenia dziecka