Zajęcia indywidualne on-line

/    /  Zajęcia indywidualne on-line

Zajęcia indywidualne on-line

Cel kursu to nauka komunikacji w angielskim i hiszpańskim, rozwój kompetencji językowych i wsparcie w nauce szkolnej.

Zajęcia on line zapewniają wygodną i systematyczną formę nauki

Formuła zajęć indywidualnych zapewnia maksimum korzyści dla dziecka

• Nasze kursy on line projektujemy w oparciu o wiedzę z dziedziny neurodydaktyki (nauczanie przyjazne mózgowi) i doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Dzięki temu zajęcia doskonale odpowiadają na potrzeby uczniów i są dopasowane do ich wieku, zainteresowań i możliwości poznawczych.
  • Uczniowie dziś często są przytłoczeni ogromem zadań i mnogością form nauczania. Nasze zajęcia pomogą uporządkować wiedzę językową i wykształcić dziecku najlepsze dla niego formy nauki języka.

Do indywidualnych potrzeb ucznia dobieramy odpowiednie materiały.  Pracujemy na podręcznikach wydawnictwa Oxford University Press a także stosujemy szeroką gamę materiałów dodatkowych (np, platformy do nauki słownictwa dopasowane do wieku, karty pracy on-line, gry językowe, autorskie materiały lektora).

• Zajęcia odbywają się według stałego, dogodnego dla ucznia grafiku.
  • Nad kursem sprawowany jest stały nadzór metodyczny.
  • W zależności od potrzeb i poziomu ucznia oferujemy dwie formuły zajęć: odrębny kurs językowy lub pomoc w nauce szkolnej (tzw. korepetycje)
  • Pomoc w nauce szkolnej: jeśli poziom językowy ucznia jest słabszy, lektor i uczeń pracują na materiale ze szkoły: np. tłumaczenie zagadnień gramatycznych, pomoc z pracą domową, powtórki do testów i kartkówek, dobór ćwiczeń dodatkowych
  • Odrębny kurs językowy: bazą kursu jest materiał opracowany na podstawie osobnego podręcznika (inny niż podręcznik szkolny), a jeśli zaistnieje taka potrzeba lektor okazjonalnie pomaga uczniowi z nauką szkolną (np. wyjaśnienie zagadnień gramatycznych, powtórka przed sprawdzianem, pomoc z trudniejszą pracą domową).

• platformy do zabawy i nauki w domu
  •  aplikacje do nauki słownictwa
  • projekty językowe
  • dyplom i upominek na koniec roku szkolnego

REKOMENDACJE

Zajęcia są prowadzone na bardzo wysokim poziomie. Pani Agata jest bardzo pomocna i świetnie tłumaczy zasady gramatyczne. Na zajęciach nigdy nie jest nudno, ponieważ Pani Agata stosuje różnorodne sposoby przekazywania wiedzy, również poprzez gry i zabawy. Zajęcia są bardzo interesujące, dlatego z chęcią wrócimy na kurs językowy od września.

Pani Małgorzata, mama Macieja

Pani Agata, to od lat najlepszy nauczyciel języka angielskiego dla moich córek. Nikola (lat 14) ceni Panią Agatę za fachowość i mobilizację do pracy- widzi tego efekty. Maja (lat 11) docenia miłą atmosferę podczas zajęć i mówi: “jak potrzebuję, to Pani zawsze mi pomaga”.

Pani Monika, mama Mai i Nikoli

Zajęcia 1 lub 2 razy w tygodniu*

* dobieramy odpowiedni cykl w zależności od potrzeb ucznia

Zajęcia indywidualne “Kids Academy” angielski on line dla dzieci w wieku 7-12 lat