Warsztaty Kids and Fun

/    /  Warsztaty Kids and Fun

Warsztaty multisensoryczne w języku angielskim
“Kids and Fun”

Warsztaty stymulują  wszystkie zmysły dzieci i wspierają rozwój mowy.

Podczas warsztatów dzieci słuchają instrukcji w języku angielskim i ćwiczą komunikację.

Zajęcia warsztatowe stanowią super atrakcje podczas zajęć w przedszkolu, pikników czy dni otwartych.

• Warsztaty są prowadzone metodą CLIL (ang. Content and Language Integrated Learning). Jest to zintegrowana nauka języka i przedmiotu, gdzie język angielski służy jako narzędzie do poznania innych zagadnień.
  • Nasze warsztaty są uwielbiane przez dzieci i pozwalają im podczas nauki języka odkrywać świat.
  • Wszystkie warsztaty w naszej ofercie prowadzone są formie praktycznych zajęć, które prowadzone są w języku angielskim.
oferta, warsztaty Kids and Fun

W NASZEJ OFERCIE

• Kids and Science – eksperymenty naukowe
  • Kids and Good Food – warsztaty kulinarne promujące zdrowe odżywianie
  • Kids and Design – warsztaty projektowania
  • Kids and World – kultura krajów z całego świata
  • Kids and Sensory Play – zabawy multi sensoryczne

• W zależności od wybranego typu warsztatów wykorzystujemy różnorodne grupy produktów (suchy lód, olejki zapachowe, kwiaty, owoce i warzywa, kolorowe barwniki, przyprawy, soda, ocet, olej i inne).
  • Wszystkie materiały i produkty są bezpieczne dla dzieci.
  • Warsztaty “Kids and Fun” świetnie sprawdzą się podczas półkolonii, pikników, dni otwartych, a także będą ciekawą formą integracji podczas spotkań dla dzieci i rodziców.
  • W zależności od liczby dzieci warsztaty są prowadzone przez 1 lub 2 lektorów

Cennik wraz z dedykowaną ofertą wysyłamy na życzenie klienta.

NAPISZ DO NAS I UZYSKAJ DEDYKOWANĄ OFERTĘ!