Hiszpański dla przedszkoli

/    /  Hiszpański dla przedszkoli

Język hiszpański dla przedszkoli

Świetne zajęcia, które uwielbiają dzieci

Zaangażowanie i współpraca, które ceni dyrekcja

Efekty, które cenią rodzice to nasza specjalność!

• Uczymy dzieci w wieku od 1-ego roku życia do 6 lat
  • Podczas zajęć dzieci poznają słownictwo i funkcje językowe. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy stosują różnorodne formy pracy: ćwiczenia z kartami obrazkowymi, odgrywanie scenek sytuacyjnych, hiszpańskie piosenki, zabawy ruchowe, gry pamięciowe i wiele innych. W cyklu zajęć dzieci poznają też informacje kulturowe o krajach gdzie język hiszpański jest używany.
  • Lektor i nasza szkoła aktywnie uczestniczy w życiu przedszkola, np. przygotowujemy dzieci do występów okolicznościowych, organizujemy warsztaty tematyczne związane ze świętami i uroczystościami w przedszkolu, przygotowujemy dni eventów w języku hiszpańskim.

Podczas zajęć dzieci korzystają z podręczników wydawnictwa Oxford University Press oraz z dodatkowych materiałów przygotowanych przez lektora i dostępnych do nauki w domu.

Dodatkowe zajęcia języka hiszpańskiego w przedszkolu

Na Państwa życzenie możemy zorganizować kurs dodatkowego języka hiszpańskiego. Na zajęcia zbieramy zapisy wśród chętnych dzieci, ustalamy datę i godzinę zajęć (przed lub po południu). Takie zajęcia są opłacane miesięcznie przez rodziców, a program i zakres materiału różni się od tego, którego dzieci uczą się w ramach czesnego.

• Zajęcia edukacyjne 3,4 lub 5 dni w tygodniu, czas trwania zajęć ustalamy indywidualnie do wieku, liczebności i specyfiki grupy (standardowo jest to 30 minut w 1 grupie przedszkolnej)
  • Warsztaty multisensoryczne w języku hiszpańskim
  • Newsletter dla rodziców (zakres materiału na każdy miesiąc, piosenki, informacje o wydarzeniach z zajęć, zdjęcia i nagrania)
  • Uczestnictwo w przedstawieniach okolicznościowych, piknikach, dniach otwartych
  • Troska o rozwój oferty w zakresie oferty językowej placówki
  • Raporty postępów uczniów
  • Zajęcia otwarte dla rodziców
  • Informacje o naszej szkole na Państwa stronę internetową
  • Zdjęcia i filmy z zajęć dostępne do Państwa dyspozycji

PRZEDSZKOLA W KTÓRYCH PROWADZONE SĄ ZAJĘCIA

Cennik wraz z dedykowaną ofertą wysyłamy na życzenie klienta

NAPISZ DO NAS I UZYSKAJ DEDYKOWANĄ OFERTĘ!